Koronavirus a Promat II.

Aktualizováno :  24.4.2020

 

Vážení obchodní přátelé,

vzhledem k postupnému rozvolňování karanténních opatření, které myslím většina z nás vítá, bychom se rádi i my přizpůsobili.

Samozřejmě při zachování a respektování všech stále platných nařízení o bezpečném kontaktu mezi lidmi, jsme uvolnili ruce i nohy našim obchodním a technickým zástupcům. Od posledního dubnového týdne jsou Vám již plně k dispozici, vyjíždějí zase mezi Vás, na stavby, na obchodní jednání, na domluvené či dříve rušené schůzky.

Stejně tak plně fungují naše výdejní skladová místa, zejména naše pražská kancelář v Bubenči, kde sídlí i obchodní oddělení, je pro Vás plně funkční a můžete si zde vyzvedávat své zboží. Pro plynulost výdeje ale stále doporučujeme domluvit si návštěvu v obchodním oddělení telefonicky předem a platbu provést převodem, je-li to možné.

Kontakty na náš Promat - team naleznete na odkaze Kontakty Promat

Centrální sklad Lovčice byl i po dobu striktní karantény pro vás plně k dispozici, podobně jako výrobní linky na řezání skla a dalších protipožárních materiálů, a tak to zůstává i nadále.

Věříme, stejně jako vy, že se kola obchodu zase pomalu roztáčejí a že se vrací racionalita myšlení. Atmosféra strachu a paniky určitě není tím správným pánem.

Přejeme Vám i Vašemu okolí zdraví i zdravý rozum.

 

S pozdravem

 „Promat – virus nám nesmí dáti mat !!“

 

Promat – team

 

 

Praha, duben 2020

Číst všechny novinky