Komponenty k PROMASTOP®-FC MD

Je tomu necelý rok, kdy jsme Vám představili naši novinku, manžetu PROMASTOP®-FC MD. Jsme rádi, že jsme se trefili do Vašeho vkusu; manžeta se stala velmi oblíbenou a nahradila předcházející manžetu PROMASTOP®-U (dříve UniCollar). Hlavní výhodou manžety PROMASTOP®-FC MD je její všestranné použití a snadná montáž.

Jak víte, manžeta PROMASTOP®-FC-MD je certifikovaným řešením pro prostupy plastového potrubí požárně dělícími konstrukcemi, je certifikována pro široký rozsah použití. A to dle druhu materiálu potrubí a specifikace, dle možného zabudování (např. U/U, C/U apod.).

Z manžetového pásu lze vytvořit manžety pro vnější průměr potrubí od 40 mm do 125 mm. V balení je návin dlouhý 3,2 metrů. Z tohoto návinu je možno sestavit 7 kusů manžet PROMASTOP®-FC MD o vnějším průměru potrubí 110 mm. Součástí balení jsou spojovací spony a upevňovací příchytky na tento počet manžet.

V případě, že byste chtěli vytvořit jiný počet manžet rozdílných průměrů, tak by se Vám mohlo stát, že počet spojovacích spon a upevňovacích příchytek by byl nedostatečný.

Proto Vám nově nabízíme k dokoupení i toto příslušenství:

  • Spojovací spona (A+B) 18 + 18 kusů – dodáváno v kartonové krabici
  • Upevňovací příchytka (C) – 42 kusů – dodáváno v kartonové krabici

A jelikož víme, že pro některé z Vás by se mohlo zdát množství příliš velké, dodáváme jej i v menším balení:

  • Spojovací spona (A+B) 6 + 6 kusů – dodáváno v sáčku
  • Upevňovací příchytka (C) – 21 kusů – dodáváno v sáčku

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici jak v technickém oddělení, tak i kolegové v jednotlivých regionech.